2PURE TELEMARK – to telemarkowa „uczta” – najbardziej kompletna oferta dwudniowych warsztatów, jakiej nie znajdziesz w żadnej innej szkole w Polsce.

Dzień pierwszy ma miejsce na stoku w wybranym ośrodku w Masywie Śnieżnika. Obejmuje naukę telemarku na różnych poziomach zaawansowania. Zahaczamy o wszystko: od podstawowych elementów telemarku po techniki ułatwiające wykonywanie płynnych telemarkowych skrętów w różnych warunkach terenu. Popołudniu zabieramy Cię na wycieczkę w pięknej górskiej scenerii  do Schroniska na Śnieżniku. Drugi dzień to naprawdę gratka: nauka elementów niezbędnych podczas jazdy w puchu, wśród drzew i z plecakiem. Zobaczysz, jak nawet w dzikim terenie jeździć z pełną siły gracją.  Zdradzimy Ci najważniejsze sekrety  jazdy telemarkiem w dziewiczym terenie.

Pamiętaj:

  • od uczestników wymagamy umiejętności zjazdu trasami koloru niebieskiego przy użyciu dowolnej techniki narciarskiej
  • wszystkim chętnym zapewniamy najwyższej klasy sprzęt do uprawiania telemarku  wiodących firm: włoskiej Garmont i Scarpa oraz kanadyjskiej G3
  • warsztaty  prowadzone są pod okiem wykwalifikowanego instruktora telemarku
  • konieczne jest posiadanie ważnego ubezpieczenia narciarskiego
  • cena warsztatów nie obejmuje pobytu w schronisku – daj nam znać jeśli chcesz, abyśmy zarezerwowali dla Ciebie nocleg

Szczegółowy terminarz znajdziesz w zakładce KALENDARIUM.

Nasze warsztaty i ich realizacja uzależniona jest niestety od warunków atmosferycznych i narciarskich, może zatem wraz z nimi ulec zmianie.

Pytania i rezerwacje kieruj pocztą elektroniczną na adres: info@snowspirit.pl. Możesz również skorzystać z zakładki KONTAKT lub numeru telefonu 609551625.

 

Cena: 300zł/osoba